Korėjiečių veido priežiūros ritualas

Korėjiečių veido priežiūros ritualas yra gana ilgas, bet ypač veiksmingas. Mes, europietės, esame linkusios naudoti vos keletą veido priežiūros priemonių, dažnai pilnai nenusivalome veido, o po to skundžiamės per greitai senstančia oda. Kad to išvengti, reikėtų pavyzdį imti iš mūsų pamėgtos Azijos. Būtent ten, moterų bei vyrų (taip, ir vyrai lygiai taip pat prižiūri savo veido odą) oda išlieka jauna ir be raukšlių ilgesnį laiką nei kituose kontinentuose.

Taigi, panagrinėkime kaipgi Korėjos merginos bei vyrai prižiūri savo veido odą:

  1. Valymas putomis: šis žingsnis yra tinkamas tik riebiai, mišriai ir normaliai veido odai. Tiems, kurių veidas yra sausas arba oda brandi rekomenduojama naudoti micelinį vandenį.
  2. Valymas šveitikliu: kai makiažas bei kiti nešvarumai būna nuvalyti, reikėtų prisiminti ir užsikimšusias poras – jas valyt šveitikliu taip pat yra privalu. Vėlgi, sausos ir brandžios odos savininkai vietoj šio žingsnio turėtų rinktis pakartotinį valymą su miceliniu vandeniu.
  3. Toneris: šis žingsnis yra tinkamas visiems odos tipams o ypač tiems, kurie naudojo šveitiklį bei putas pirmuose žingsniuose. Būtent šveitikliai ir putos šarmina veidą, todėl toneris ne tik sutraukia poras, bet ir grąžina veidui rūgštinį pH, drėkina bei uždeda apsauginį sluoksnį.
  4. Kaukės: reiktų pirmiausia atsižvelgti į savo veido odos tipą, bei jausti ko odai tuo metu trūksta. Gal trūksta drėkinimo, gal pabuvus per daug ant saulės išryškėjo pigmentinės dėmės, o gal atvirkščiai – odai trūksta maitinimo (apie skirtingus kaukių ingredientus bei jų naudą kiekvienam veido tipui skaitykite mūsų bloguose).
  5. Esencija/Serumas: dažnai dėl šių dviejų priemonių kyla klausimų – bet leiskite jums viską paaiškinti paprasčiau. Esencijos yra labiau riebesnės, o serumai lengvesnis. Šios abi priemonės daro tą patį – turi aktyviųjų ingredientų, kurie yra lyg vitaminai odai bei papildomas drėkinimas sausai veido odai.
  6. Paakių kremas bei padeliai: labai svarbus žingsnis, nes oda po akimis yra labai plona ir parodo pirmąsias raukšles. Todėl yra labai svarbu nepamiršti ir paakių drėkinimo pagal savo odos būklę.
  7. Emulsija/Losjonas: šie du produktai padeda geriau įsisavinti drėkinamąsias priemones. Emulsija yra lengvesnė forma, losjonas tirštesnis. Labai svarbu žinoti, jog Korėjiečiai neleidžia savo odai nei sekundei išdžiūti, todėl po šio žingsnio yra svarbu greitai užtepti kremo.
  8. Veido kremas: kaip ir minėjau, nereiktų delsti ir kremą užtepti iškarto. Veido kremą taip pat, reiktų rinktis pagal savo odos tipą.
  9. Naktinis veido kremas: dieniniai ir naktiniai veido kremai yra skirtingi. Dieninis atstato po nakties dehidratavusią odą, o naktinis veido kremas ramina po dienos nuvargusią odą, bei ją maitina.

Visus šiuos žingsnius azijiečiai daro kasdieną, ir taip, nepraleidžia nei vieno. Jie tiki, jog veido oda reprezentuoja jų amžių – juk todėl jie ir atrodo jaunai, o paklausus metų dažnai skamba neįtikėtinai. Todėl gal ir mums vertėtų šio to iš jų pasimokyti ?😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart
Scroll to Top