teisingas skirtingų produktų derinimas

Kai šiomis dienomis pasiūlos tiek daug, kartais galime ir pasiklysti produktų gausoje. Kokį kremą rinktis? Dar ir paakius prižiūrėt reikia…. O čia dar ir veido kaukė praverstų.
Mes jums viską suplanavome: rėmėmės jūsų produktų pasirinkimais ir mūsų patirtimi – parengėme rinkinius, kuriuos greitai ir be ilgų ieškojimų galėsite įsigyti netikėtai užklupus šventei ar asmeninėms reikmėms.

O dabar pakalbėkime, kaip mes tuos rinkinius sudėjome….
Remiantis į tai, jog kiekvienas savo odą gerai pažįstame: žinome, kada geriame per mažai vandens, kaip oda reaguoja suvalgius netinkamą maistą, kas nutinka kai panaudoji netinkamas priemones ir t.t. Trumpai peržvelkime ką mes siūlome:

  1. SRAIGIŲ MUCINO RINKINYS – Sraigių mucinas gaunamas surinkus jų išskleistas gleives , kai kuriem žmonėm gali atrodyti nepriimtinas ar net šlykštus, bet tik išbandę suprasite kokią naudą tai teikia. Sraigių mucine yra gausu hialurono rūgšties, glikoproteinų, proteoglikanų, vario peptidų bei antiseptinių medžiagų, kurios padeda kovoti su senėjimu. Ir tai yra tikra tiesa – pagalvokite ar esate matę susiraukšlėjusią sraigę?? Būtent šios maistinės medžiagos saugo sraigę nuo išsausėjimo, infekcijų, UV spindulių ir lygiai taip pat veikia žmogaus odą. Taip pat fibrinolitiniai fermentai skatina odos ląsteles priimti deguonį, ko pasekoje naikinami aknės randai, raukšlės ir strijos. Sraigių mucinas yra natūralus atibiotikas – padeda žaizdų gyjime, naikina aknę ir šalina negyvas odos ląsteles (alantoinai) neleisdamas kauptis infekcijoms. Savo sudėtyje taip pat turi vitamino A, C, vario peptidų, cinko, geležies ir mangano.
  2. KOLAGENO RINKINYS – Apie kolageno naudą mūsų odai yra kalbama dažnai, nes beveik kiekvienas suprantame, kad tai yra pagrindinė medžiaga kuri formuoja pluoštų tinklą kuris veikia kaip odos „karkasas“ – palaiko elastingumą ir neleidžia odai raukšlėtis. Su laiku (nuo 25 metų) kolagenas po truputį mažėja ir tai yra normalu. Kolagenu praturtinti kremai palaiko odos drėgmę tuo pačiu stabdydami raukšlių atsiradimą.
  3. RINKINYS PROBLEMATIŠKAI ODAI – Šis rinkinys yra parinktas tiems, ką kankina aknė bei įvairūs uždegimai. Perlų ekstaktas savo sudėtyje turi kalcio ir magnio karbonato – būtent šios maistinės medžiagos nuvalo negyvas odos ląsteles ir apsaugo odą nuo infekcijų. Tuo pačiu mineralai ir amino rūgštys apsaugo odą nuo UV spindulių bei šviesina patamsėjimus. Todėl paakių padeliai su perlų ekstaktu puikiai tiks šviesinti patamsėjusius paakius bei išlyginti raukšles. Tuo pačiu veido kaukė nuvalys negyvas veido ląsteles bei padės pašviesinti įvairius odos patamsėjimus. Kalbant apie arklio balzamo kremus – nepagalvokite jog dėl šios grožio priemonės yra spicialiai žudomi arkliai. Kai kuriose šalyse, kur yra valgoma aklių mėsą (o yra tikrai nemažai šalių…) balzamas yra išgaunamas iš riebalų kurie lieka išdorojus mėsą. Šių riebalų nėra daug – dėl šios priežasties kremas yra nepigus. Būtent arklių balzamas turi nepakeičiamąsias riebalų rūgštis – linoleno rūgštį, kuris padeda kovoti su akne.
  4. HIALURONO RŪGŠTIES RINKINYS – Hialurono rūgštis yra visiems taip pat puikiai žinoma, vos ne kas antras straipsnis kalba apie šį ingredienta. Todėl trumpai apžvelkime šio ingrediento naudą. Pirma, kas siejasi su hialurono rūgštimi yra drėkinimas – ši medžiaga turi 1000 kartų didesnę molekulinę masę vandenyje, todėl patekusi ant odos paviršiaus visą sukauptą vandenį perneša į odos ląsteles – suteikdamas drėkinimą viršutiniam odos sluoksniui bei užtikrindamas apsaugą nuo išorinių veiksnių ( UV spindulių bei taršos). Bet tai dar ne viskas – hialurono rūgštis toliau neša vandens molecule s į gilesnius odos sluokslius leisdamas prisijungti vandenilio jungtims ir taip traukdamas vandenį giliau į odą suteikdamas drėkinimą kitiems odos sluoksniams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart
Scroll to Top