Tinkama paakių priežiūra

Kad ir kaip to nenorėtumėme, bet paakiai pirmieji išryškina raukšles, o ypač tada, kai jais netinkamai rūpinamasi. Tai vyksta dėl to, kad paakių oda yra plonesnė ir jautresnė lyginant su likusia veido oda. Taip pat, akys visos dienos metu daug dirba, atspindi mūsų emocijas. Ne veltui kilo posakis „nesiraukyk, raukšlių atsiras“, bet kaip galima gyventi negalint išreikšti savo emocijų… Todėl turime jums išeitį – paakių priežiūros produktai, kurie padės jums jaustis žvaliau.

Pirmiausia, ką reiktų daryti, tai drėkinti. Galite tepti paakių kremus, arba pasirinkti kitą būdą – paakių padelius. Tai yra drėgmės priturtintos gelinės konsistencijos (vandenyje tirpios medžiagos pagrindas) mažos paakių kaukės. Jos drėkina paakius taip, kad drėgmė išliktų ilgiau ir sulėtintų raukšlių atsiradimą. Taip pat, šaldo ir atgaivina pavargusius paakius papildomai suteikiat atgaivos jausmą. Kita vertus paakių kremas yra taip pat veiksmingas, bet veikia kitu principu – greitai įsigeria į paakių odą ir nereikalauja storo kremo sluoksnio. Kuri priemonė jums tinkamesnė, galite sužinoti tik išbandę abi.

Kremą galite naudoti kaip drėkinamąja priemonę su kitomis rytinėmis veido priemonėmis, o vakare pavargusius paakius palepinti šaldančia bei gaivinančia paakių padelių procedūra. Visgi pasirinkimas yra jūsų – produktus naudoti ryte ar vakare, svarbiausia, kad patiktų ir jaustumėtės puikiai.

Tam, kad jums būtų lengviau išsirinkti tinkamiausią produktą, Jums galime rekomenduoti keletą naujienų, kurios puikiai tiks įvairiems odos tipams:

Hidrogeliniai paakių padeliai su granatais – puikiai tinka pavargusiems ir maišelius turintiems paakiams.

Hidrogeliainiai paakių padeliai su hidrolizuotu kolagenu ir koralais – puikiai tinka sausėti linkusiems paakiams. Sudėtyje esantis augalinis polimero gelis padeda odai geriau įsisavinti aktyvius ingredientus bei maistines medžiagas į gilesnius jos sluoksnius. Tokiu atveju oda yra pilnai drėkinama.  

Hidrogeliniai paakių padeliai su juodaisiais ikrais – puikiai tinka norint sustangrinti paakius bei mažinti raukšles.

Hidrogeliniai paakių padeliai su sraigių mucinupuikiai tinka patamsėjusiems paakiams.

Hidrogeliniai paakių padeliai su kregždžių lizdų ekstraktupuikiai tinka tonizuoti paakių odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart
Scroll to Top